Opakowania cukiernicze i spożywcze

Firma KRAK-OLD Zakład produkcji opakowań zapewnia obsługę firm z branż cukierniczych, gastronomicznych, czy małych przedsiębiorstw takich jak sklepy internetowe, lokalni sprzedawcy, czy hurtownicy. W naszych magazynach można otrzymać gotowe do użytku opakowania, dostępne w tzw. paczkach, co pozwala na zakup małych ilości opakowań niezależnie od zapotrzebowania. Towar dostępny "od ręki".

Wszystkie opakowania cukiernicze oraz gastronomiczne muszą spełniać kilka podstawowych funkcji. Po pierwsze, optymalnie zabezpieczyć i chronić produkt przed uszkodzeniami oraz wszelkim kontaktem z otoczeniem zewnętrznym. Po drugie, swoim eleganckim i funkcjonalnym wyglądem skutecznie zachęcać odbiorców do kupowania. Opakowania cukiernicze i gastronomiczne KRAK-OLD spełniają wszystkie te wymogi, a nawet więcej.

Opakowania cukiernicze i spożywcze do zadań specjalnych

Produkcja opakowań spożywczych w naszej firmie opiera się wyłącznie na najwyższej jakości materiałach, które spełniają wszelkie obecnie obowiązujące restrykcyjne wymogi dotyczące produktów mających kontakt z żywnością. Oferowane pudełka na tort i ciastka to lekkie, jednorazowe opakowania zapewniające łatwość ich przechowywania oraz transportowania. Proponowane opakowania gastronomiczne w żaden sposób nie wpływają na smak ani zapach przechowywanych w nich produktów. Są w pełni bezpieczne i biodegradowalne.

Jako wieloletni producent opakowań jednorazowych dla gastronomii dostarczamy nasze produkty do sklepów, barów szybkiej obsługi, restauracji, firm cateringowych, cukierni, piekarni, sklepów internetowych, hurtowni oraz do odbiorców indywidualnych. Smakowity tort, aromatyczne ciastka czy pyszne pączki będą się prezentować jeszcze okazalej w naszych opakowaniach.

Eco producent opakowania spożywcze

Producent opakowań cukierniczych KRAK-OLD przykłada dużą uwagę do kwestii związanych z ochroną środowiska naturalnego. Oferowane pudełka z okienkiem, na ciastka, torty oraz wszystkie inne opakowania cukiernicze, jak i cała produkcja, opiera się wyłącznie na surowcach oraz materiałach odnawialnych. Korzystając z naszych produktów aktywnie wspierasz działania, mające na celu ochronę przyrody i całej naszej planety.

Pudełka na pizzę

Ważną częścią produkcji marki KRAK-OLD są opakowania spożywcze przeznaczone do punktów gastronomicznych i barów szybkiej obsługi, czyli lokali typu fast-food. To dla nich stworzyliśmy linię funkcjonalnych i estetycznych opakowań na wynos. Naszą specjalnością są opakowania do pizzy, którą uwielbiają miliony Polaków. Jako największy regionalny producent kartonów do pizzy gwarantujemy, że nasze ergonomiczne opakowania to najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu!

Pudełko na tort z okienkiem małe

Opakowania z okienkiem z tortem w środku prezentują się naprawdę efektownie. To doskonałe rozwiązanie pozwalające nie tylko skutecznie chronić cukierniczy wyrób, ale również zapewnić mu należytą ekspozycję.

Pudełko na tort z okienkiem średnie

Eleganckie pudełka z okienkiem na aromatyczne wypieki to ekonomiczne i niezastąpione na czas transportu opakowanie, które chroni i jednocześnie pozwala obejrzeć ciasto bez konieczności otwierania pudełka.

Pudełko na tort z okienkiem duże

Kartonowe opakowania z okienkiem, które sprawdzą się jako ochroniarze dla dużych gabarytowo wypieków. Prosty, lecz elegancki design wyeksponuje wszelkie walory przechowywanego wypieku, zapewniając mu jednocześnie pełną ochronę przed światem zewnętrznym.

Pudełko na tort

Tak zabezpieczone ciasto bezpiecznie dotrze do celu bez żadnych przykrych niespodzianek. Pudełka na tort w naszym wykonaniu to pełna ochrona wypieku przed dostaniem się do wewnątrz jakichkolwiek zanieczyszczeń, z zachowaniem pierwotnego kształtu zarówno tortu, jak i opakowania.

Opakowania cukiernicze na torty i inne pyszne smakołyki, które w eleganckim stylu zatroszczą się o bezpieczeństwo wypieków na czas ich przechowywania oraz transportu. To nasz as do zadań specjalnych, który sprosta wszelkim niebezpiecznym wyzwaniom.

Tacka szufelka mała

Choć mała i niepozorna to niezwykle wygodna i wytrzymała. Jej złożenie zajmuje zaledwie kilka sekund, a zastosowany materiał gwarantuje bezpieczny transport i przechowywanie, a także łatwe oraz estetyczne serwowanie wypieków.

Tacka szufelka średnia

Opakowania cukiernicze to przede wszystkim funkcjonalność i optymalna ochrona dla przechowywanych produktów spożywczych. W tym nasze tacki są właśnie najlepsze. Wytrzymały karton tacek jest zabezpieczony przed wilgocią, utrzymując swoje kształty aż do końca.

Tacka szufelka duża

Tych opakowań nie może zabraknąć w żadnej szanującej się cukierni czy piekarni. Ich ogromną zaletą jest lekkość i zarazem wytrzymałość, łatwość w przechowywaniu i transporcie, a także fakt, że w żaden sposób nie wpływają na smak oraz zapach przechowywanych w nich produktów spożywczych.

Pudełko z rączką na całodniowe zestawy posiłkowe

Opakowania, które robią furorę w branży gastronomicznej, szczególnie w sprzedaży gotowych dań na wynos. Jeżeli świadczysz tego typu usługi, a ładne i funkcjonalne opakowanie były Ci dotychczas obce, to te pudełka z rączką po prostu must have!

Pudełko na pizzę małe 25 cm

Mała pizza, ale za to w jakim opakowaniu! To pudełko łatwo zapada w pamięć, zapewniając komfort otwierania i transportowania. Wytrzymały karton bez problemów zniesie nawet najbardziej soczystą, pełną oliwy i sosu pizzę. Nasze opakowania do pizzy są po prostu nie do ruszenia.

Pudełko na pizzę średnie 33 cm

Pudełka na pizzę w tym rozmiarze to pełna wygoda i funkcjonalność. Potrójna warstwa tektury dłużej utrzymuje ciepło placka. Proste i szybkie złożenie, najlepsza jakość materiału, duża odporność na wysoką temperaturę, czyli wszystko, czego Ci potrzeba.

Pudełko na pizzę duże 43 cm

Pudełka na pizzę w rozmiarze King Size to produkty dla pizzerii i włoskich restauracji, które szukają mega wytrzymałych i zarazem prostych w obsłudze opakowań. Wysokie właściwości utrzymywania ciepła, najlepsza klasa tektury i doskonała relacja ceny do jakości. To się musi udać!

CUKIERNICZE

PUDEŁKO NA TORT Z OKIENKIEM MAŁE

INDEKS: C-LL01
WYMIAR: 220x220x115, średnica okienka 150

Opis: tektura lita 350g/m2 do kontaktu z żywnością 
Kolor: biały

PUDEŁKO NA TORT Z OKIENKIEM ŚREDNIE

INDEKS: C-LL02
WYMIAR: 250x250x100, średnica okienka 170

Opis: tektura lita 350g/m2 do kontaktu z żywnością 
Kolor: biały

PUDEŁKO NA TORT Z OKIENKIEM DUŻE

INDEKS: C-LL03
WYMIAR: 320x320x130 średnica okienka 194mm

Opis: tektura lita 350g/m2 do kontaktu z żywnością 
Kolor: biały

PUDEŁKO NA TORT

INDEKS: C-LL05
WYMIAR: 210x210x110

Opis: tektura lita 350g/m2 do kontaktu z żywnością 
Kolor: biały

PUDEŁKO NA TORT

INDEKS: C-LL06
WYMIAR: 180x180x105

Opis: tektura lita 350g/m2 do kontaktu z żywnością 
Kolor: biały

TACKA SZUFELKA MAŁA

INDEKS: TSM 003
WYMIAR: 130x105x60

Opis: tektura lita 350g/m2 do kontaktu z żywnością 
Kolor: biały

TACKA SZUFELKA ŚREDNIA

INDEKS: TSS 002
WYMIAR: 180x130x60

Opis: tektura lita 350g/m2 do kontaktu z żywnością 
Kolor: biały

TACKA SZUFELKA DUŻA

INDEKS: TSD 001
WYMIAR: 250x170x61

Opis: tektura lita 350g/m2 do kontaktu z żywnością 
Kolor: biały

GASTRONOMICZNE

PUDEŁKO Z RĄCZKĄ NA CAŁODNIOWE ZESTAWY POSIŁKOWE

INDEKS: FT 001
WYMIAR:

Opis: tektura lita 350g/m2 do kontaktu z żywnością.  Składane automatycznie + wkładka usztywniająca na dno opakowania
Kolor: biały

PUDEŁKO NA PIZZE MAŁE 25cm

INDEKS: PI 002
WYMIAR:

Opis: tektura 3 warstwowa 
Kolor: zewnętrznie białe/ wewnątrz szare

PUDEŁKO NA PIZZE ŚREDNIE 33cm

INDEKS: 4
WYMIAR: 330x330x45

Opis: tektura 3 warstwowa
Kolor: zewnętrznie białe/ wewnątrz szare

PUDEŁKO NA PIZZE DUŻE 43cm

INDEKS:
WYMIAR: 430x430x45

Opis: tektura lita 350g/m2 do kontaktu z żywnością
Kolor: biały