Producent opakowań

Firma KRAK-OLD Zakład produkcji opakowań zapewnia obsługę firm z branż cukierniczych, gastronomicznych, czy małych przedsiębiorstw takich jak sklepy internetowe, lokalni sprzedawcy, czy hurtownicy. W naszych magazynach można otrzymać gotowe do użytku opakowania, dostępne w tzw. paczkach, co pozwala na zakup małych ilości opakowań niezależnie od zapotrzebowania. Towar dostępny "od ręki".

Wszystkie opakowania cukiernicze oraz gastronomiczne muszą spełniać kilka podstawowych funkcji. Po pierwsze, optymalnie zabezpieczyć i chronić produkt przed uszkodzeniami oraz wszelkim kontaktem z otoczeniem zewnętrznym. Po drugie, swoim eleganckim i funkcjonalnym wyglądem skutecznie zachęcać odbiorców do kupowania. Opakowania cukiernicze i gastronomiczne KRAK-OLD spełniają wszystkie te wymogi, a nawet więcej.

Opakowania cukiernicze i spożywcze do zadań specjalnych

Produkcja opakowań spożywczych w naszej firmie opiera się wyłącznie na najwyższej jakości materiałach, które spełniają wszelkie obecnie obowiązujące restrykcyjne wymogi dotyczące produktów mających kontakt z żywnością. Oferowane pudełka na tort i ciastka to lekkie, jednorazowe opakowania zapewniające łatwość ich przechowywania oraz transportowania. Proponowane opakowania gastronomiczne w żaden sposób nie wpływają na smak ani zapach przechowywanych w nich produktów. Są w pełni bezpieczne i biodegradowalne.

Jako wieloletni producent opakowań jednorazowych dla gastronomii dostarczamy nasze produkty do sklepów, barów szybkiej obsługi, restauracji, firm cateringowych, cukierni, piekarni, sklepów internetowych, hurtowni oraz do odbiorców indywidualnych. Smakowity tort, aromatyczne ciastka czy pyszne pączki będą się prezentować jeszcze okazalej w naszych opakowaniach.

Eco producent opakowania spożywcze

Producent opakowań cukierniczych KRAK-OLD przykłada dużą uwagę do kwestii związanych z ochroną środowiska naturalnego. Oferowane pudełka z okienkiem, na ciastka, torty oraz wszystkie inne opakowania cukiernicze, jak i cała produkcja, opiera się wyłącznie na surowcach oraz materiałach odnawialnych. Korzystając z naszych produktów aktywnie wspierasz działania, mające na celu ochronę przyrody i całej naszej planety.

PUDEŁKO Z RĄCZKĄ NA CAŁODNIOWE ZESTAWY POSIŁKOWE

INDEKS: FT 001
WYMIAR:

Opis: tektura lita 350g/m2 do kontaktu z żywnością.  Składane automatycznie + wkładka usztywniająca na dno opakowania
Kolor: biały