Zacznij od projektu

skończ na realizacji

W dzisiejszych czasach rozbudowane systemy zarządzania firmą i zwielokrotnienie operacji wymaganych przy realizacjach zmuszają do utrudnień związanych z procesami produkcyjnymi. Aby wyjść na przeciw i zapewnić komfort realizowania „od podstaw” zamówienia w jednym miejscu firma Karton-Pack wprowadza możliwość skorzystania z usług sprowadzających Państwa opakowanie już od początku jego tworzenia do jednego miejsca realizacji, tym samym zapewniając komfort współpracy…

desk

Projekt konstrukcji opakowania

Wprowadzanie nowego produktu wiąże się z problemami, które są nie do uniknięcia w drodze do celu. Aby ułatwić Państwu przebrnięcie przez ten często żmudny proces wprowadziliśmy możliwości projektowe, które mają za zadanie ułatwić Państwu osiągnięcie zamierzonego efektu bez konieczności szukania rozwiązań u różnych źródeł.

Jesteśmy w stanie zaprojektować zgodnie z oczekiwaniami pudełka, które będą właściwie dopełniać Państwa produkt i przy tym odpowiednio go zabezpieczać.

W tym temacie prosimy o kontakt mailowy pod adresem:

  • sylwia.kupiec@krak-old.pl

Konstruowane opakowania bazują na katalogu Fefco, a realizacja wykrojnika poprzedzana jest akceptacją przez klienta prototypu opakowania dzięki czemu możemy wykluczyć braki projektowe jeszcze przed realizacją, tak aby uniknąć niepotrzebnych kosztów i błędów.

 

 

graf

Projekt graficzny

Realizujemy projekty graficzne nadruków dla opakowań zarówno tych zgodnych z Państwa wizją jak i wymagających własnej inwencji, która będzie komponować się z Państwa marką.

Zdajemy sobie sprawę, że w tym wypadku liczy się także subiektywne odczucie klienta i dlatego dla naszej firmy realizacja projektu trwa do chwili kiedy uzyskany efekt wpełni zadowoli zlecającego.

Przy realizacjach specjalnych aby podnieść jakość opakowania i nadać mu ekskluzywnego wyglądu po dokładnych ustaleniach wprowadzić możemy uszlachetnienia druku

  • hot-stamping – złocenie arkuszy termiczne (dostępne różne rodzaje/kolory folii do tego przeznaczonych
  • Lakierowanie UV – Nadające dodatkowy połysk opakowaniu
  • Lakierowanie wybiórcze – Nadające połysk wyznaczonym elementom opakowania
  • Lakierowanie arkuszy dyspersją matową – efektem czego jest nadanie matowej powierzchni pudełek
  • Foliowanie arkuszy folią błyszczącą
  • Foliowanie arkuszy folią matową
  • Nadawanie dodatkowych kolorów Pantone (w tym metalicznych)
  • Tłoczenie w określonych miejscach opakowań

Domknięciem projektu w tym wypadku jest akceptacja pliku cyfrowego zawierającego grafikę opakowania, oraz proofa kolorystycznego pozwalającego na sprawdzenie kolorystyki „w praktyce”.