Opakowania kartonowe

Czym się zajmujemy?

Podstawą naszej produkcji są opakowania kartonowe. Jako producent opakowań z tektury, mamy bardzo duże doświadczenie w tej niełatwej i mocno konkurencyjnej branży. Nasze opakowania tekturowe zyskały sporą popularność u szerokiego grona odbiorców. Wytwarzane przez nas kartony cieszą się sporym uznaniem klientów reprezentujących najróżniejsze gałęzie gospodarki. Produkcja opakowań tekturowych jest procesem bardzo wymagającym, tak pod względem technologicznym, jak i logistycznym, dlatego staramy się udoskonalać na każdym kroku

Czy znajdziesz w naszej ofercie pudełka fasonowe?

Wytwarzając wysokiej jakości opakowania tekturowe – producent opakowań z tektury falistej oraz z każdej innej zawsze musi dążyć do jak najwyższego poziomu swoich wyrobów – nie ograniczamy się jedynie do standardowych kartonów. Dlatego do naszej oferty wprowadziliśmy również kartony fasonowe o różnych wymiarach.
Pudełka fasonowe – producent tej dość szczególnej formy opakowań tekturowych musi z kolei bardzo dbać nie tylko o solidność swojego wyrobu, ale też o jego wykończenie i estetykę wykonania – bardzo chętnie zamawiane są przez różnego rodzaju branże, poczynając od gastronomicznej, na producentach i dystrybutorach eleganckiej odzieży kończąc.

Do czego posłużą Ci nasze opakowania kartonowe?

Opakowania kartonowe znajdują obecnie niezwykle powszechne zastosowanie. Wśród najważniejszych ich typów – usystematyzowanych m. in. pod względem zastosowania – należy wyróżnić:

  • kartony na dokumenty,
  • pudełka kartonowe prezentowe,
  • kartony paletowe,
  • kartony pocztowe i opakowania wysyłkowe,
  • pudełka przeprowadzkowe,
  • kartony na produkty spożywcze.

Każdy zamówiony u nas karton to gwarancja solidności, pewności i bezpieczeństwa przechowywanego w nim towaru. Dbając o jakość naszych produktów, dbamy również o Ciebie.