Pudełka na pizzę

Pudełka na pizzę

Ważną częścią produkcji marki KRAK-OLD są opakowania spożywcze przeznaczone do punktów gastronomicznych i barów szybkiej obsługi, czyli lokali typu fast-food. To dla nich stworzyliśmy linię funkcjonalnych i estetycznych opakowań na wynos. Naszą specjalnością są opakowania do pizzy, którą uwielbiają miliony Polaków. Jako największy regionalny producent kartonów do pizzy gwarantujemy, że nasze ergonomiczne opakowania to najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu!

Pudełko na pizzę małe 25 cm

Mała pizza, ale za to w jakim opakowaniu! To pudełko łatwo zapada w pamięć, zapewniając komfort otwierania i transportowania. Wytrzymały karton bez problemów zniesie nawet najbardziej soczystą, pełną oliwy i sosu pizzę. Nasze opakowania do pizzy są po prostu nie do ruszenia.

Pudełko na pizzę średnie 33 cm

Pudełka na pizzę w tym rozmiarze to pełna wygoda i funkcjonalność. Potrójna warstwa tektury dłużej utrzymuje ciepło placka. Proste i szybkie złożenie, najlepsza jakość materiału, duża odporność na wysoką temperaturę, czyli wszystko, czego Ci potrzeba.

Pudełko na pizzę duże 43 cm

Pudełka na pizzę w rozmiarze King Size to produkty dla pizzerii i włoskich restauracji, które szukają mega wytrzymałych i zarazem prostych w obsłudze opakowań. Wysokie właściwości utrzymywania ciepła, najlepsza klasa tektury i doskonała relacja ceny do jakości. To się musi udać!

PUDEŁKO NA PIZZE MAŁE 25cm

INDEKS: PI 002
WYMIAR:

Opis: tektura 3 warstwowa 
Kolor: zewnętrznie białe/ wewnątrz szare

PUDEŁKO NA PIZZE ŚREDNIE 33cm

INDEKS: 4
WYMIAR: 330x330x45

Opis: tektura 3 warstwowa
Kolor: zewnętrznie białe/ wewnątrz szare

PUDEŁKO NA PIZZE DUŻE 43cm

INDEKS:
WYMIAR: 430x430x45

Opis: tektura falista 350g/m2 do kontaktu z żywnością
Kolor: biały